Chcete účinně zabránit pronikání slunečních paprsků do interiéru a vytvořit si tak příjemné klima doma i v práci? Nebo se jen chránit před zvídavými pohledy sousedů? Nabízíme Vám plisé žaluzie, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, textilní roletky, sítě proti hmyzu v kvalitním provedení s velkým výběrem barevných odstínů a materiálů.

Plisé žaluzie


Skládaný, čistý a netradiční styl plisovaných žaluzií nikdy nevychází z módy s elegantními vzory a bohatými látkami v úžasných barvách nebo potiscích.

Plisé žaluzie dokonale doplňují každou místnost a styl – od klasického elegantního až po silný moderní styl – a zapadnou do obývacího pokoje stejně jako v koupelně nebo i kuchyni. Univerzální a vysoce dekorativní plisé žaluzie jsou ideální pro libovolnou velikost nebo tvar okna. Stylové plisé žaluzie se dají přizpůsobit prakticky jakémukoli tvaru oken od zakřivených do okrouhlých, výklopných nebo otáčecích oken.

Vertikální žaluzie


Tradiční elegance a funkčnost vertikální žaluzie je ideální volbou pro váš obývací pokoj, zimní zahradu nebo domácí kancelář. Vertikální žaluzie jsou nadčasové řešení, které zůstane elegantní a zajímavé, ať už se rozhodnete pro čistý bílý styl nebo výraznější vzor. Vyrábíme naše vertikální žaluzie vyráběné na míru v širokém výběru barev, vzorků a textur, které Vám umožňují vybrat perfektní styl pro Váš prostor.

Horizontální žaluzie


Hliníkové žaluzie jsou kvalitní a jednoduché řešení stínění oken. Naše horizontální žaluzie jsou praktickou volbou pro mnoho prostor v celém domě, mají odolnost proti vodě a jednoduchý design díky němuž jsou ideální i pro kuchyně a koupelny. Tyto žaluzie nabízejí vysoký stupeň rotace, udržují soukromí a teplo a zároveň ovládají sluneční svit. Vyberte si z celé sbírky barev vysoce kvalitních žaluzií.

Textilní roletky


Textilní roletky jsou jednoduché a praktické s všestranností, která je činí vhodnými pro všechny místnosti v domě. Naše textilní roletky jsou k dispozici ve vybraných tkaninách, takže můžete objevit perfektní barvu, tisk a styl pro Váš domov. Rolety patří mezi vnitřní stínění, které chrání před sluncem, ale také dokonale doplňují váš interiér a zároveň chrání před nežádoucími pohledy zvenčí. Široká nabídka typů, látek a barev roletek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Textilní roletky DEN/NOC


Získejte dva úžasné styly v jedné roletce s DEN/NOC polohováním. Bez ohledu na to, zda chcete nechat světlo nebo zastínit pro spánek, tyto žaluzie Vám umožňují vynalézavý design. Při rolování látky se střídají různé proužky tkaniny proti sobě, aby vynikl rozdíl mezi blokem barvy a stylovou sadou pruhů. Vystupte se z davu a vyberte si z našeho výběru kvalitních a moderních textilních roletek DEN/NOC.

Dveřní sítě proti hmyzu


Křídlové dveřní sítě jsou řešení proti hmyzu a pylu, díky kterému můžete relaxovat a snadno dýchat po celou dobu. Stabilní a snadné řešení s pevný rámem nebo panty montované přímo na rám dveří. Křídlové dveřní sítě se sklopným hmyzem jsou jednoduché, pohodlné a snadno použitelné. Automaticky zavírací panty Vám odlehčí nutnost dveře zavírat.

Pevné okenní sítě proti hmyzu


Chcete si vychutnat příjemný letní vzduch a zároveň relaxovat ve svém domě? Pak si nezapomeňte udržovat nepříjemné škůdce jako mušky, vosy nebo dokonce pyl venku. Sítě s pevným rámem jsou perfektní ochrana proti hmyzu. Sítě jsou kompatibilní s většinou profilů oken a rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.