K zasklení balkonů, teras využíváme zasklívací systémy ALUMISTR, které vypadají elegantně, snadno se ovládají, mají bezúdržbový provoz a přitom je dlouhá jejich životnost. Díky zasklení budete ochráněni proti hluku, prachu, exhalacím a nepřízni počasí. Dále se sníží tepelné ztráty. V neposlední řadě získáte možnost uzamykání.

Bezrámové


AluVista

Využití systému je zasklení stavebních otvorů nad zábradlím u balkonů, lodží a konstrukcí. Systém vyniká svou variabilitou. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 6 mm a plastovými dílci. Maximální doporučená výška zasklení je 1800 mm.

AluFlexi

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 6 mm a horizontálními hliníkovými profily. Maximální doporučená výška zasklení je 1800 mm.

AluFlexi 10

Využití systému je pevné a posuvné pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 10 mm a horizontálními profily. Maximální doporučená výška zasklení je 2700 mm.

Rámové


AluFlexi

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Maximální doporučená výška zasklení je 2000 mm. Speciálně navržený tvar horní vodící kolejnice umožňuje vyrovnání nerovností stavebního otvoru o 30-50 mm bez nutnosti dodatečného zapravení spáry mezi kolejnici a stavebním otvorem.

AluCombi

Využítí systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce se zvýšenými nároky na pevnost zasklení. Maximální výška zasklení je 2700 mm. Křídla jsou osazena elegantními zesílenými vertikálními profily umožňující použití systému do vyšších stavebních otvorů.

AluPlus

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Maximální doporučená výška zasklení je 2100 mm.