K zasklení balkonů, teras využíváme zasklívací systémy ALUMISTR, které vypadají elegantně, snadno se ovládají, mají bezúdržbový provoz a přitom je dlouhá jejich životnost. Díky zasklení budete ochráněni proti hluku, prachu, exhalacím a nepřízni počasí. Dále se sníží tepelné ztráty. V neposlední řadě získáte možnost uzamykání.

Bezrámové


AluVista

Využití systému je zasklení stavebních otvorů nad zábradlím u balkonů, lodží a konstrukcí. Systém vyniká svou variabilitou. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 6 mm a plastovými dílci. Maximální doporučená výška zasklení je 1800 mm.

AluVista - Bezrámové zasklení teras a balkonů

AluFlexi

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 6 mm a horizontálními hliníkovými profily. Maximální doporučená výška zasklení je 1800 mm.

AluFlexi - Bezrámové zasklení teras a balkonů

AluFlexi 10

Využití systému je pevné a posuvné pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tlouštce 10 mm a horizontálními profily. Maximální doporučená výška zasklení je 2700 mm.

AluFlexi 10 - Bezrámové zasklení teras a balkonů

Rámové


AluFlexi

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Maximální doporučená výška zasklení je 2000 mm. Speciálně navržený tvar horní vodící kolejnice umožňuje vyrovnání nerovností stavebního otvoru o 30-50 mm bez nutnosti dodatečného zapravení spáry mezi kolejnici a stavebním otvorem.

AluFlexi - Rámové zasklení teras a balkonů

AluCombi

Využítí systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce se zvýšenými nároky na pevnost zasklení. Maximální výška zasklení je 2700 mm. Křídla jsou osazena elegantními zesílenými vertikálními profily umožňující použití systému do vyšších stavebních otvorů.

AluCombi - Rámové zasklení teras a balkonů

AluPlus

Využití systému je pevné a posuvné zasklení pro interiérové i exteriérové stavební otvory a konstrukce. Maximální doporučená výška zasklení je 2100 mm.

AluPlus - Rámové zasklení teras a balkonů

Nechte realizaci na nás


Jsme ryze česká společnost. Naším nosným programem je výroba, dodávka a montáž plastových a hliníkových oken, dveří.

Naše výrobky dodáváme a montujeme po celém území ČR, ale i do zahraničí. Již od samého počátku našeho působení na trhu stavebních výplní se orientujeme na výrobky nejvyšší kvality a nadstandardní zákaznický servis.

Prohlédněte si naše reference nebo certifikáty kvality.

ReferenceCertifikáty