Předokenní rolety


Všestranné pro lepší kvalitu života. Snížení hluku dopravy, sousedů nebo úplné zatemnění místnosti jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Díky hliníkové lamele plněné izolační pěnou zvyšují tepelné i protihlukové vlastnosti budov.

Jedinečné výhody
Česká výroba a nejkvalitnější materiály zajišťují trvalé výhody. Nižší spotřeba energie, větší pohodlí. Naše hliníkové rolety na míru jsou ideálním řešením pro váš projekt modernizace nebo novostavby.

Více možností instalací a snadná údržba
Tyto venkovní rolety je možné instalovat dodatečně na hotovou fasádu nebo jako integrovaný systém pod fasádu.
Lamely jsou velmi snadno čistitelné díky kvalitnímu hliníkovému materiálu.

Izolační efekt
Kvalitní hliníkové lamely plněné polyuretanovou pěnou vytváří maximální izolační vlastnosti.

Design
Venkovní rolety oplývají mnoha možnostmi vzhledu. Ať už se rozhodnete pro dodatečný systém rolety nebo pod fasádu montované systémy.

Předokenní žaluzie


Nadčasový design a funkčnost jdou ruku v ruce s našimi venkovními žaluziemi. Toto inovativní řešení omezuje jak světlo, tak teplo. Vytváří vynikající úroveň soukromí. Díky širokému spektru vysoce kvalitních hliníkových lamel a mnoha variant montáže se nejlépe vyjadřuje individuální styl budovy. Ideální pro domácí i kancelářské budovy.

Jedinečné výhody
Udržujte přirozené denní světlo s možností naklápění lamel.
Optimální nastavení světla s výbornou úrovní ochrany od zvědavých kolemjdoucích. Možnost odlišné barvy komponentů.

Více možností instalací a snadná údržba
Tato venkovní žaluzie je dostupná buď s vodícími lanky nebo s vodicími lištami. V případě zaomítacích vodících lišt a krycích plechů je systém neviditelně instalován na špaletách.
Lamely jsou velmi snadno čistitelné díky kvalitnímu hliníkovému materiálu.

Izolační efekt
V létě zajišťuje cirkulace vzduchu přenos tepla. V zimě vzduchový polštář vytvořený uzavřenými žaluziemi udržuje teplo a izoluje.

Design
Více druhů lamel, krycích plechu a nespočet barev dle standardu RAL vytváří neomezené možnosti interpretace Vašich představ budovy.