Dodáváme kvalitni sekční, rolovací a posuvná garážová vrata značky LOMAX vyrobená v České Republice.

Dále také vrata výklopná a dvoukřídlá.

Sekční


Sekční vrata je jeden z nejpoužívanějších způsobů uzavření stavebních otvorů garáží. Pokud Váš domov vyžaduje stylový prvek nebo pokud je to bezpečnost, kterou Váš domov potřebuje, pak jsou zde vrata firmy Kasko. Vrata jezdí tiše na kolejnicích podél stropu, tedy stěny Vaší garáže zůstávají zcela volné – například pro regály. Různé druhy panelů, ovládání, barev a doplňků otevírají prostor Vaší představivosti.

Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Výška sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním.

Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

Rolovací


Rolovací vrata pro dodatečnou montáž. Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Ovládání navíjecí pružinou nebo elektropohonem.

Rolovací vrata je nutné dle EN ČSN12453 osadit protipádovou brzdou!

Posuvná


Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Šířka sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. První a poslední sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním.

Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

Dvoukřídlá


Dvoukřídlá garážová vrata jsou zhotovena z galvanizovaných prvků, které zaručují dlouhou životnost bez nezbytné údržby. Samoblokující západky, které automaticky blokují křídla ve dvou bodech, poskytují snadný a bezpečný způsob uzavření prostoru. Vrata mohou být tepelně izolovaná nebo mohou mít nainstalované ventilační mřížky.

Výklopná


Výklopná vrata NOVUM jsou nákladově nejefektivnější zdvihací dveře v této kategorii na trhu. Jednoduchost, tradiční výrobní postupy garantují nízkou cenu výklopných vrat a jejich spolehlivá funkce je potvrzována spokojenými zákazníky.

Možnost vestavěných dvířek je samozřejmostí.